Uudised Sündmused Maavanem tunnustas Meelis Parijõge Lammasmäe Puhkekeskusest ja Sõmeru Maaelufestivali

Maavanem tunnustas Meelis Parijõge Lammasmäe Puhkekeskusest ja Sõmeru Maaelufestivali

Tunnustamine 

 Lääne-Viru maavalitsuse ja Euroopa Liidu teabekeskuse Europe Direct poolt 4.oktoobril k.a. Rakveres korraldatud maakonna turismifoorumil "Oma saart otsides!"  arutleti ja üritati leida vastuseid siinse turismimajanduse edendamist puudutavatele küsimustele.

 Kogemusi jagasid Viljandi linnapea ja pärimusmuusikafestivali Viljandi Folk eestvedaja Ando Kiviberg ning suuri rahvaspordiüritusi korraldav Mati Lilliallik MTÜ Spordiürituste Korraldamsie Klubist. Turismimajanduse arengust rääkis EAS-ist Tarmo Mutso ja teemal turism Eestis -miks me peame sellest nii palju rääkima,  arutles Janek Mäggi Powerhause OÜ-st.

Paneeldiskussioonidel arutleti KOV-i rolli üle turismi arendamisel ning Lääne-Virumaa võimalustest ja valikutest turismimaastikul.

Foorumi lõpetuseks tunnustati maakonna tublisid turismiedendajaid. 

Virumaa teataja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lääne-Viru maavalitsuse ja Euroopa Liidu teabekeskuse Europe Direct korraldasid 04.oktoobril Rakveres  maakonna turismifoorumi "Oma saart otsides!", kus arutleti ja üritati leida vastuseid siinse turismimajanduse edendamist puudutavatele küsimustele. Kogemusi jagasid Viljandi linnapea ning pärimusmuusikafestivali Viljandi Folk eestvedaja Ando Kiviberg ning suuri rahvaspordiüritusi korraldav MAti Lilliallik MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubist. Turismimajanduse arengust rääkis Tarmo Mutso EAS-ist ning Janek Mäggi Powerouse OÜ-st arutles teemal "Turism Eestis - miks me peame sellest nii palju rääkima?"

Paneeldiskussioondiel arutleti KOV-i rolli üle turismi käivitamisel ning Lääne-Virumaa võimalustest ja valikutest turismimaastikul.

Foorumi lõpetuseks tunnustati maakonna tublisid turismiedendajaid.

Meie piirkonnast sai maavalitsuse tänukirja Sõmeru Vallavalitsus Maaelufestivali ellukutsumise eest ning maakonna kuldse vapimärgi Meelis Parijõele Lammasmäe Puhkekeskus järjepideva arendamise ning saunakultuuri tutvustava turismiatraktsiooni loomise eest.

 

 

Turismifoorum

Virumaa Teataja